ORKÖY PV projesinin çatı ihalesinde, evrak teslim süresi 24 Eylül’e uzatıldı
16 Eylül 2019 Yorum Yok Bülten, Genel admin

ORKÖY PV Projesi kapsamında köylerin çatı tipi güneş enerjisinden faydalanmasını sağlayacak olan ikinci aşama çalışmaları devam ediyor. UNDP Türkiye tarafından yapılan açıklamada, çatı ihalesine yönelik evrak teslim süresinin 24 Eylül saat 17:30’a kadar uzatıldığı ve soru-cevapların web sitesinde yayınlandığı duyuruldu.

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye’nin, Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu Türkiye Bölümü GÜNDER ile ortak yürüttüğü Orman Köylerinde Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimi İçin Sürdürülebilir Enerji Finans Mekanizması (ORKÖY PV) Projesi kapsamında saha kurulumlarının ikinci adımı olarak, belirlenen köylerdeki hane halkının çatılarına muhtelif güçlerde Güneş Enerji Santrali kurulması planlanıyor.
  “Son Teklif Günü 24 Eylül 2019” Söz konusu çatı kurulumlarına yönelik tekliflerin 24 Eylül 2019 tarihine kadar UNDP Türkiye’ye iletilmesi gerekiyor. Teklif içeriği, gerekli izinleri alınıp çağrı mektubu başvurusunun yapılması işlemi ile başlayıp geçici kabul alınması ile sona erecek. Çatı projeleri, A’dan Z’ye anahtar teslim kurulum yapılacak.  Yazar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir